Jak to działa?

Na czym polega wyjątkowość Vet.pl? Poznaj naszą firmę i dowiedz się, co może zaoferować Ci stworzona przez nas platforma.

Jeśli nie możesz znaleźć tutaj swojego dostawcy, zaproś go.
On też może łatwo oferować doskonałe doświadczenia zakupowe.

Wyszukaj jeden i gotowe!

Wyszukaj dowolny artykuł i zobacz ceny i zapasy dostawców, szczegółowe informacje, multimedia i alternatywne opcje, które pomogą Ci podjąć decyzję.

Twoi własni dostawcy

Realizacja procesu zakupowego jest bardzo prosta, dzięki czemu już dziś możesz zacząć oszczędzać, korzystając z atrakcyjnych ofert artykułów weterynaryjnych.

Kupuj na wynegocjowanych warunkach

Vet.pl pozwala prowadzonym na niej sklepom definiować ustalone z klientami rabaty. Zatem widzisz dokładnie takie ceny jakie wynegocjowaliście. Rabaty ustalone z dostawcą znajdują odzwierciedlenie w tym co widzisz, po zalogowaniu się na swoje konto w Vet.pl

Zapasy i magazyny

Zobacz, ile produktów pozostało w magazyniei czy przedmiot zostanie wysłany z magazynu głównego, czy alternatywnego.

Śledzenie zakupów

Przeszukuj wszystkie złożone zamówienia i śledź wszystkie przesyłki przychodzące od każdego dostawcy jednocześnie

Historia zamówień

Przeglądaj i przeszukuj pełną historię zakupów od wszystkich dostawców. Szybko znajdź dowolne złożone zamówienie lub wcześniej kupiony przedmiot.

Powiadomienia o zmianach cen

Gdy przeglądasz przedmiot w wyszukiwaniu lub na jednej z list, możesz zobaczyć całą historię zakupów tego przedmiotu oraz zmiany cen od ostatniego zamówienia.

Analiza wirtualna

Zobacz interaktywne wykresy, aby naprawdę zrozumieć swoje zakupy, ze spostrzeżeniami dotyczącymi dostawcy, producenta i produktu.
Załóż darmowe konto i wypróbuj łatwiejszy sposób na zamówienia
Vet.pl nie wymaga opłat i zawsze będzie oferował darmową funkcjonalność dla ZLZ-tów. Żadnych kruczków, żadnych ukrytych opłat. Załóż konto już dzisiaj, świat cyfrowej rewolucji w zakupach stoi przed Tobą otworem.
Skontaktuj się z nami
Copyright (c) 2024 by Vet.pl Sp. z o.o.
All rights reserved