Znajdź najlepsze oferty artykułów weterynaryjnych

Załóż darmowe konto i zamawiaj na najlepszych warunkach, oszczędzając przy tym czas.

Skontaktuj się z nami

Uporządkuj swoje zakupy

Zanotuj wszystko, co jest potrzebne

Vet.pl to Twoja lista zapotrzebowań, do której każdy ma dostęp. Zapisz, podyktuj, zrób zdjęcie, zeskanuj kod kreskowy z opakowania leku, który się kończy. Traktuj ją jako skrzynkę odbiorczą potrzeb zakupowych w Twoim ZLZ.

Współdzielone listy zakupowe

Koniec z kartkami papieru i zdjęciami wysyłanymi przez komunikatory. Od dziś w Twojej praktyce weterynaryjnej jest jedna centralna lista, przeznaczona do rejestracji zapotrzebowań, do której mają dostęp wszyscy współpracownicy,

Czas
to pieniądz

Zamówienia do wszystkich dostawców złożysz na jednej platformie internetowej, za pomocą kilku kliknięć. Oszczędzając 2 godziny tygodniowo na składaniu zamówień, dasz sobie 10-dni pełnopłatnego urlopu rocznie.

Standardowy proces zakupowy

Zapisujecie na kartkach co trzeba kupić
Na koniec dnia zdjęcia kartek z notatkami trafią do Ciebie
Logujesz się do kilku hurtowni i …. szukasz, i …. szukasz, i … się wkurzasz, że nie ma, że nie działa, że wolno
Na osobnej kartce zapisujesz co, u kogo można kupić. Podejmujesz decyzje analogowo.
Po około 45 minutach wysyłasz zamówienia i kończysz dzień

Alternatywna wersja procesu zakupowego

Wchodzisz na szpital oraz do apteki i telefonem skanujesz kończące się artykuły, które wpadają na wspólną listę dzisiejszych zapotrzebowań
Artykuły z listy parują się produktami w sklepach prezentując Ci zestawienie dostępności i cen. Z poziomu listy zakupowej szukasz zamienników po substancji czynnej.
Weryfikujesz dostępność, koszty dostaw i minima logistyczne, Wskazujesz co, u kogo i w jakiej ilości chcesz kupić.
Po około 10 minutach Twoje zamówienie jest gotowe. Vet.pl podzieli je na właściwe hurtownie i roześle zamówienia w tle.
Właśnie odzyskaliśmy wspólnie 35 minut Twojego czasu

Połącz zapotrzebowania z prawdziwymi produktami, korzystaj z podpowiedzi

Nasza AI porównuje i dopasowuje do siebie produkty pochodzące z różnych sklepów. Czasami AI potrafi od razu zgadnąć, o jaki produkt Ci chodzi, a czasami musisz odsłuchać notatki, albo obejrzeć zdjęcie, aby dopasować je do produktu, który jest Ci potrzebny. Vet.pl będzie Ci na bieżąco podpowiadał nazwy leki, materiałów i towarów w trakcie pisania. Docenisz również mechanizm podpowiadania z historii Twoich zakupów, co znacznie przyspiesza uzupełnianie listy oraz poprawia trafność podpowiedzi.

Wszyscy Twoi dostawcy w jednym miejscu

Gdy Twoja lista zakupów jest już gotowa, jednym kliknięciem przeszukasz sklepy wszystkich hurtowni i producentów, do których masz dostęp. Vet.pl wyświetla Ci asortyment ze systemów zamówień elektronicznych, do których masz dostęp obecnie (którzy są zintegrowani z Vet.pl), oraz do hurtowni i producentów którzy prowadza swoje sklepy bezpośrednio na Vet.pl.
Tak!!!! Jednym kliknięciem, bez wchodzenia na różne strony, logowania się do różnych sklepów i szukania tego samego produktu u różnych dostawców.

Zbiorcze sprawdzanie dostępności

Standardowo musisz wejść do systemu każdej hurtowni osobno, by sprawdzić czy mają dany artykuł i po ile. Z Vet.pl jest to znacznie łatwiejsze zadanie. Wybierasz artykuł ze swojej listy zakupowej, a system wyświetli Ci zestawienie jego dostępności w różnych hurtowniach. Jednym kliknięciem dodasz właściwe ilości z do swojego zamówienia zbiorczego, a na końcu system utworzy zamówienia do poszczególnych hurtowni.

Wirtualna galeria handlowa i centrum zaopatrzenia ZLZ

Wyobraź sobie, że wchodzisz do galerii handlowej, gdzie każdy ze sklepów to jakiś producent lub hurtownia artykułów weterynaryjnych. Możesz podejść do informacji i zapytać wirtualnego asystenta „W których sklepach dostanę syrop odkłaczający, zestaw intubacyjny, podkłady chirurgiczne?”. Możesz chodzić z jednym koszykiem po całej galerii, przy wyjściu każdy sklep otrzyma własną cześć Twojego zamówienia.

Aplikacja mobilna Vet.pl

Rozmawiaj ze wszystkimi swoimi dostawcami i składaj zamówienia w jednej aplikacji www lub mobilnej. Otrzymuj powiadomienia w aplikacji mobilnej o wszystkim co się dzieje z Twoimi zakupami.Zamówienia są konwertowane na wybrany przez dostawcę format, tak by trafić do niego w we właściwej formie.

Razem z Twoim zespołem

Vet.pl oferuje bezproblemową pracę grupową i tworzenie współdzielonych list zakupowych.. Łatwo kontrolujesz kto może dodawać zapotrzebowania, a kto ma tworzyć i wysyłać zamówienia. Możesz pracować samodzielnie, w kilka osób, jak i w kilkudziesięcioosobowym zespole, z podziałem na role w procesie zakupowym.
Załóż darmowe konto i wypróbuj łatwiejszy sposób na zamówienia
Vet.pl nie wymaga opłat i zawsze będzie oferował darmową funkcjonalność dla ZLZ-tów. Żadnych kruczków, żadnych ukrytych opłat. Załóż konto już dzisiaj, świat cyfrowej rewolucji w zakupach stoi przed Tobą otworem.
Skontaktuj się z nami
Copyright (c) 2024 by Vet.pl Sp. z o.o.
All rights reserved