Czym jest

?

Na czym polega wyjątkowość Vet.pl ? Poznaj naszą firmę i dowiedz się, co może zaoferować Ci stworzona przez nas platforma.

Misja

 • Naszym dążeniem jest umożliwienie lekarzom weterynarii skoncentrowania się na ich pasji i rozwoju, poprzez zapewnianie dostępu do ultra-nowoczesnych, intuicyjnych i użytecznych narzędzi wspierających zarządzanie praktyką weterynaryjną.
 • Chcemy aby lekarze weterynarii mieli więcej czasu dla siebie i swoich rodzin.
 • Pragniemy realnie wpłynąć na obniżenie współczynnika lekarzy dotkniętych depresją z powodu wykonywanego zawodu.

Zaangażowani pionierzy

 • Vet.pl - platforma uruchomiona w 2024 r. jest narzędziem pionierskim w swojej kategorii. Łączy w sobie znajomość realiów obsługi zamówień w polskich ZLZ, elementy korporacyjnego zarządzania zakupami oraz zaawansowaną technologię klasy Marketplace B2B.
 • Vet.pl jest platformą zakupową zbudowaną z myślą o specyfice pracy właścicieli i kierowników zakładów leczniczych dla zwierząt w Polsce.
 • Vet.pl jest platformą zaangażowaną ponieważ jej twórców łączy osobista troska o komfort pracy lekarzy weterynarii w Polsce.

Realna potrzeba rynkowa

 • Prowadzenie ZLZ-tu w kraju spoczywa w rękach lekarzy weterynarii, którzy są specjalistami od … leczenia zwierząt. Ta wiedza, nie zawsze idzie w parze ze świadomością wszystkich aspektów prowadzenia firmy, tj. zaopatrzenie, polityka zakupowa, finanse, kadry, etc.
 • Dla większości z nas zakupy w internecie, ich łatwość, wygoda i oszczędność czasu nie są niczym nowy.
 • Vet.pl dostrzega realną potrzebę dostarczenia użytecznych, oszczędzających czas i przyjaznych narzędzi wspierających ZLZ-ty w profesjonalnym zarządzaniu praktyką weterynaryjną.

Wygodne zakupy

Kupowanie na platformie jest dziecinnie proste. Już dzisiaj możesz zacząć oszczędzać, korzystając z wygody i szybkości jaką oferuje Vet.pl

Na początku, po zarejestrowaniu się na Vet.pl  należy dodać na nim konta posiadane u aktualnych dostawców. Wszystkie dane z powyższych kont są zaszyfrowane i bezpieczne — zespół Vet.pl nie ma do nich dostępu, zgodnie z naszą polityką prywatności! Połączenie kont jest niezbędne, ponieważ umożliwia Ci sprawdzenie Twoich indywidualnych i wynegocjowanych cen u każdego dostawcy.

 • Vet.pl nie jest hurtownią ani pośrednikiem. Nic od nas nie kupujesz.
 • Vet.pl jest narzędziem do wyświetlania i agregacji informacji, do których i tak masz dostęp jako ZLZ z kontem w wybranej hurtowni. Zatem wyszukujesz produkty na własnym koncie w danej hurtowni lub w sklepach prowadzonych na na naszej platformie. Vet.pl pozwala Ci jednak zautomatyzować to co dalej robisz z danymi.
 • Zamiast przepisywać dane z list zakupowych do systemu zamówień hurtowni w celu jej przeszukania - masz centralną i diabelnie szybką wyszukiwarkę Vet.pl.
 • Zamiast zapisywać do excela ceny, dostępność i terminy dostaw do porównania, Vet.pl przygotuje Ci stosowne zestawienie, z którego wybierzesz produkty, które chcesz kupić.
 • Możesz mieć wiele list zakupowych i wiele koszyków, a produkty zamawiać u wielu dostawców. My pomożemy Ci zarządzać Twoimi zakupami w taki sposób jak robią to profesjonalni kupcy, zachowując prostotę znaną Ci z Allegro.
 • Ostatecznie dostarczymy Ci narzędzia do sfinalizowania zakupów, ograniczając czas i ilość kliknięć do absolutnego minimum.
 • Płacić możesz przelewem, kartą bankową lub blikiem.
 • Zaoferujemy Ci również płatności odroczone.

Jak działamy?

Oto zasady, którymi się kierujemy.

Jeśli będziesz musiał skontaktować się z naszym zespołem podczas korzystania z aplikacji, możesz włączyć czat na żywo dostępny w zakładce „Konto”. Z chęcią poznamy Twoje opinie, ponieważ będą one dla nas przydatne do dalszego rozwijania funkcji platformy! Skontaktuj się z nami jeśli będziesz miał jakiekolwiek wnioski i sugestie!

Chcemy aby nasze intencje były przejrzyste i nie chcemy zostawiać miejsca do domysły. Platforma jest darmowa w wersji podstawowej, i w tej wersji zarabiamy na współpracy z dostawcami. Organizujemy i upraszczamy rynek zakupów ZLZ, oddajemy czas i większą kontrolę w ręce kupujących, obniżając jednocześnie koszty działalności dla dostawców na tym rynku. To ich opłaty za korzystanie z naszych narzędzi informatycznych sprawią, że cyfrowy rynek zakupów artykułów weterynaryjnych może kwitnąć.Jako firma należąca do grupy technologicznej mamy w planach oferować nowe, użyteczne narzędzia dla praktyk weterynaryjnych, które będą wymagały niewielkich opłat. Chodzi m.in. o używanie narzędzi analitycznych, czy sztucznej inteligencji w roli asystentów zakupowych.

Platforma inspirowana jest prozą zamawiania produktów weterynaryjnych przez właścicieli ZLZ-tów. To ich zmagania, potrzeby i sugestie leżą u podstaw funkcjonalności oferowanej na Vet.pl. Wpływ na kierunek rozwoju funkcjonalności platformy również zostawiamy w rękach społeczności. Dzieląc się z nami swoimi opiniami i pomysłami zyskujesz realny wpływ na to jakie funkcjonalności i pojawia się w przyszłości.

Synergia korzyści wynikających z używania platformy rośnie wykładniczo wraz ze wzrostem liczby uczestników rynku po obu stronach. Jeśli cenisz sobie wygodę zakupów na Vet.pl poproś swoich dostawców, których tutaj jeszcze nie ma, aby z nami porozmawiali. Przedstawimy im możliwości poprawy obsługi klienta, przyspieszenia dostaw, obniżenia kosztów operacyjnych i transakcyjnych. Rewolucji cyfrowych zakupów nie da się ominąć, konsumeryzacja rynku zakupów biznesowych stoi już na naszym progu, z rękami pełnymi nowych oczekiwań kupujących.

Użyteczność jest Świętym Graal’em platform internetowych i oprogramowania w ogóle. Im bardziej platforma ułatwia użytkownikowi osiągnięcie celów (kupienie najszybciej, najłatwiej i najtaniej) tym wyższą użyteczność, a tym samym wyższe zadowolenie użytkownika platformy w dłuższej perspektywie. Jesteśmy po to by sięgać wyżyn Waszej satysfakcji w robieniu zakupów dla Waszej praktyki weterynaryjnej. Koniecznie dawajcie znam, jak możemy podnieść użyteczność portalu, która przełoży się na Waszą wygodę i satysfakcję.

Niezależność

Vet.pl jest przedsiębiorstwem niezależnym i niezależnie zarządzanym - jego właścicielem nie jest grupa zakupowa, dystrybutor ani żadna inna organizacja weterynaryjna.

Bezpieczeństwo

Nasza platforma została zbudowana zgodnie z najwyższymi standardami i była konsekwentnie udoskonalana dla zapewnienia 100% bezpieczeństwa. Vet.pl surowo sprzeciwia się sprzedaży oraz udostępnianiu jakichkolwiek danych i informacji.

Analizy

Na Vet.pl możesz nie tylko składać zamówienia u wszystkich największych dostawców produktów weterynaryjnych bez opuszczania strony, ale masz również dostęp do ujednoliconej historii zamówień oraz analiz zakupowych, które pomogą Ci kontrolować wydatki Twojej praktyki oraz łatwo monitorować zamówienia.

Promocje

Oferujemy Ci również nasze ekskluzywne promocje typu “zwrot części środków”, z których możesz skorzystać dodatkowo, poza tym co oferują Ci dostawcy. Działają one podobnie jak rabaty, z których możesz skorzystać podczas zakupów. Zaoszczędzone w ten sposób środki możesz przelać na kartę podarunkową lub poprosić o ich przelanie na konto praktyki!

Załóż darmowe konto i wypróbuj łatwiejszy sposób na zamówienia
Vet.pl nie wymaga opłat i zawsze będzie oferował darmową funkcjonalność dla ZLZ-tów. Żadnych kruczków, żadnych ukrytych opłat. Załóż konto już dzisiaj, świat cyfrowej rewolucji w zakupach stoi przed Tobą otworem.
Skontaktuj się z nami
Copyright (c) 2024 by Vet.pl Sp. z o.o.
All rights reserved