Najostrzejsze narzędzie w Twojej praktyce

Witaj! Przed Tobą katalog inspiracji - sygnały, które napędzają naszą działalność. W branży jesteśmy znani z innowacyjnych rozwiązań i pionierskich projektów. Zapoznaj się z naszymi wartościami aby poznać nas lepiej. Miłej zabawy.

Precyzja to efektywność
Zamawiaj jak profesjonalista – zamówienia zawsze zawierają identyfikatory produktów, jednostki, datę dostawy i potwierdzenie dostawy. Ogranicz liczbę błędów o 85%.
Czas to pieniądz
Przejrzyj wszystkie zamówienia swoich dostawców w jednej aplikacji. Składaj zamówienia za pomocą zaledwie trzech dotknięć. Zaoszczędź ponad 2 godziny tygodniowo.
Wsparcie
Porozmawiaj z zespołem Vet.pl w aplikacji z obsługą 24/7. Ponadto przygotujemy Cię w mniej niż 24 godziny.
Zapisz się na demo i przetestuj możliwości Vet.pl
Skontaktuj się z nami
Zapisz się na demo i przetestuj możliwości Vet.pl
Format zamówień dostosowany do oczekiwań
Składaj zamówienia i rozmawiaj ze wszystkimi dostawcami w jednej aplikacji. Zamówienia są konwertowane na wybrany przez dostawcę format – e-mail, WhatsApp, SMS i bezpośrednia integracja z ERP. Tak, każdy dostawca może obsługiwać Cię w ten sposób. Powiedz mu o tym.
Organizuj swoje zamówienia z łatwością
Przeglądaj i edytuj swoje zamówienia online przed wysłaniem. Zapomnij o karteczkach, zdjęciach i SMS-ach zapisanych na telefonie lub komunikatorze. Sortuj zamówienia wg nazw, identyfikatorów, jednostek, kategorii. Z łatwością sprawisz, że będą przejrzyste dla Ciebie i idealne dla Twojego dostawcy, co pozwoli na sprawniejszą dostawę i unikanie pomyłek.
Zarządzaj wieloma lokalizacjami
Vet.pl pozwala zarządzać zapotrzebowania i zamówieniami dla wielu lokalizacji Twojej praktyki jednocześnie. Centralizacja zakupów to lepsze warunki oraz mniej pracy administracyjnej. Listy zakupowe z wielu lokalizacji użyjesz do przygotowania scentralizowanych zamówień w imieniu całej Twojej praktyki weterynaryjnej.
Razem ze swoim zespołem
Cały Twój zespół może wspólnie korzystać z Vet.pl na profilu Twojego ZLZ. Nigdy więcej nieporozumień i niedopowiedzeń - wszyscy są na bieżąco.
Przejedźmy
się!
Zarezerwuj demo!
Copyright (c) 2024 by Vet.pl Sp. z o.o.
All rights reserved